Archiv

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže - 5. ligy staršího dorostu! Po dramatickém boji obsadili mladí fotbalisté Hrušovan konečné druhé místo, když na vítěze ztratili pouhé dva body.

Fotbalové hřiště je připraveno na jarní mistrovská utkání!

V sobotu 30. března se na našem fotbalovém hřišti odehrají první jarní mistrovská utkání dorostenců a mužů. V rámci přípravy na tuto událost jsme v sobotu 23. března provedli rozměření hrací plochy a první lajnování.

Dobrovolníci z řad dorostenců i A-týmu pomohli s úklidem stadionu

V sobotu 9. března se na našem stadionu konala brigáda, které se zúčastnilo několik dorostenců a také někteří členové A-týmu. Celkem se nás nakonec sešlo 26 a tak nám šla práce pěkně od ruky. Společně jsme se pustili do příprav hrací plochy na nadcházející část sezony.

Členská schůze klubu

5.1.2024 proběhla pravidelná členská a zároveň i volební schůze klubu, jelikož končil čtyřletý mandát dosavadnímu výboru.

Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek

Vítáme vás na stránce věnované malým fotbalistům. Rádi bychom vám, rodičům, prarodičům nebo třeba sourozencům budoucích sportovců poskytli základní informace o činnosti našeho fotbalové klubu a především pak, kde a jak můžete vašeho (a snad také brzy našeho) malého fotbalistu přihlásit do FK 1932 Hrušovany u Brna.

Vítejte na novém webu FK 1932 Hrušovany u Brna

FK 1932 Hrušovany u Brna vás vítá na svém novém webu fk1932.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu systémem Klubweb.cz a představuje možnost, které nový web pro sportovní klub FK 1932 Hrušovany u Brna přináší. Věříme, že vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Zobrazeno 1–6 z celkem 6

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže -...

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala...

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...