Správce webu | | Klub

Fotbalové hřiště je připraveno na jarní mistrovská utkání!

V sobotu 30. března se na našem fotbalovém hřišti odehrají první jarní mistrovská utkání dorostenců a mužů. V rámci přípravy na tuto událost jsme v sobotu 23. března provedli rozměření hrací plochy a první lajnování.

Počasí nám přálo a technika fungovala spolehlivě, takže práce šla od ruky. Celkem se na ní podílelo 8 dobrovolníků z našeho klubu, kterým patří velké poděkování. Atmosféra byla přátelská a plná elánu. Všichni si uvědomovali důležitost přípravy hřiště na nadcházející zápasy.

Doufáme, že na první jarní domácí utkání dorazí co největší počet fanoušků a podpoří oba naše týmy. Občerstvení bude zajištěno v našem sportbaru.

Program utkání:
  • 12:30: Dorost proti týmu Buď fér
  • 15:00: Muži proti Modřicím

Dorostenci se v utkají s týmem Buď fér. Poslední vzájemné utkání skončilo přesvědčivým vítězstvím našich borců 6:0 a věříme, že v jarní části sezony naváží naši dorostenci na vítěznou vlnu z podzimu a posunou se tak do čela tabulky, ve které se aktuálně nachází na krásném druhém místě o jediný bod za týmem z Podolí. Dorostenci v zimní přípravě odehráli několik přátelských utkání a trenérský tým je s jejich výkonností spokojen. Věříme, že v sobotu předvedou svůj nejlepší fotbal a potěší své fanoušky vítězstvím.

Muži přivítají na svém hřišti mužstvo z Modřic. Po podzimní remíze 1:1 v Modřicích budou chtít naši fotbalisté tohoto soupeře porazit a přidat tolik potřebné body do tabulky. Tím spíš, že s Modřicemi máme stejný počet bodů! Zimní přestávku jsme přečkali na devátém místě v tabulce se ziskem 15 bodů.

Oba zápasy slibují napínavou podívanou a my věříme, že naše týmy s vaší podporou dosáhnou vítězství.

Přijďte fandit!

Srdečně zveme všechny fanoušky, aby přišli podpořit naše týmy v jejich prvních jarních mistrovských utkáních. Občerstvení bude zajištěno v našem sportbaru.

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže -...

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala...

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...