Správce webu | | Klub

Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek

Vítáme vás na stránce věnované malým fotbalistům. Rádi bychom vám, rodičům, prarodičům nebo třeba sourozencům budoucích sportovců poskytli základní informace o činnosti našeho fotbalové klubu a především pak, kde a jak můžete vašeho (a snad také brzy našeho) malého fotbalistu přihlásit do FK 1932 Hrušovany u Brna.

Je to velmi jednoduché, ale pokud by vám přesto nebylo cokoliv jasné, nebo byste potřebovali kteroukoliv informaci doplnit, neváhejte nám zavolat na tel. č. 605 528 543 nebo se obrátit přímo na trenéry příslušné věkové kategorie, jejichž telefonní čísla nejdete v kontaktech.
Uvedené informace platí pochopitelně přiměřeně také pro ty, kteří již odrostli kategorii přípravek. Pokud totiž mají fotbal rádi a chtěli by se mu věnovat pod vedením našich trenérů, budou v Hrušovanech vítáni.

Kdo je FK 1932 Hrušovany u Brna?

Jsme malý fotbalový klub, který v dospělém fotbale hraje momentálně okresní přebor. V současné době se klub soustředí především na mládež, které dáváme velký prostor pro růst a zdravý rozvoj, protože v budoucnu je naším cílem vsázet na mladé odchovance, jenž náš klub vychová a ti budou prezentovat i náš fotbal na dospělé úrovni. Naším cílem u mládeže je nejprve z hráče vychovat dobrého člověka a až potom dobrého fotbalistu.

Kde trénujeme a hrajeme zápasy?

V současné době se fotbalisté Hrušovan připravují na jednom velkém travnatém hřišti v Hrušovanech u Brna. Přes zimu však hledáme pro všechny kategorie náhradní zázemí ve sportovních halách nebo na umělých površích v Hrušovanech a okolí. Děti chodí přes zimu spíše do sportovních hal a mužstvo dospělých kombinuje trénink ve sportovní hale s tréninkem na umělém povrchu v nedalekých Žabčicích.

A co děti mladší šesti let?

Děti jenž ještě nemají potřebný věk proto aby mohly hrát soutěžní zápasy, ale mají rády pohyb, mohou přijít na fotbalový trénink minipřípravky. Trénink školičky je určený pro děti předškolních let a trenéři se zaměřují na všestranný pohybový rozvoj. Takže je trénink nejen připraví na fotbal do budoucna, ale vlastně na jakýkoliv sport, kterému se budou chtít ve starším věku věnovat. Trenéři zároveň domlouvají s kluby v okolí přátelské zápasy, často formou turnaje.

Jak se přihlásit?

Není nic jednoduššího, než kontaktovat příslušného trenéra a přijít na trénink. Trenér si malého fotbalistu zapíše mezi své svěřence a předá vám k vyplnění přihlášku. Pochopitelně vám poskytnou také všechny další informace a organizační pokyny týkající se tréninků a zápasů.

Co si počít s registrací v jiném klubu?

Je možné, že i docela malý fotbalista již zkoušel kopat do míče v jiném fotbalovém klubu a že v něm je dokonce registrován. Taková skutečnost by sice nebránila tomu, aby u nás trénoval, ale nastupovat k zápasům by nemohl dříve, než bychom vyřešili otázku přestupu (tedy změny registrace na FAČR). Protože vyřízení přestupu může trvat i několik dnů (je třeba jednat s klubem, u kterého byla registrace provedena i na svazových orgánech), bude vhodné, pokud trenérovi takovou skutečnost oznámíte co možná nejdříve.

Závěr

Pokud usoudíte, že by sportovní příprava v našem fotbalovém klubu mohla být pro vaše dítko smysluplným využitím volného času, neváhejte a nebojte se je přivést na některý z tréninků. Možná se právě FK 1932 Hrušovany u Brna stane místem, které mu bude přinášet radost, kde bude rozvíjet nejen svoji kondici, ale také důležité lidské vlastnosti, bojovnost, vytrvalost, a kde bude mít spoustu kamarádů.

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže -...

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala...

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...