Správce webu | | Klub

Členská schůze klubu

5.1.2024 proběhla pravidelná členská a zároveň i volební schůze klubu, jelikož končil čtyřletý mandát dosavadnímu výboru.

Do dalšího čtyřletého období byli zvoleni pánové Mgr. Jan Hrbek do funkce předsedy klubu, Pavel Saitl jako místopředseda, Jaroslav Kafka jako sekretář a Robert Šimek jako pokladník klubu. Pánové Tomáš Ludin, Aleš Viktorin a Tomáš Glomb jako členové výboru.

Zároveň byly odhlasovány změny ve Stanovách klubu. Tyto změny pomůžou odstranit některé procesní nedostatky, ke kterým v letech minulých došlo. Souvisí s tím například povinnost každého hráče být členem FK 1932. Všichni tak musí vyplnit novou přihlášku do klubu.

Další změna se týká členských příspěvků. I když od letošního roku Fotbalová asociace ČR navýšila povinné příspěvky o 100%, náš fotbalový klub se rozhodl navýšit celkový roční příspěvek pouze kosmeticky o 100 Kč. Pouze se mění rozložení platby v průběhu roku:

  1. Členský příspěvek klubu ve výši 500 Kč musí být uhrazen do 31. ledna (letos ještě výjimečně do 29. února)
  2. Oddílový příspěvek ve výši 1000 Kč do 31. března
  3. Oddílový příspěvek ve výši 1000 Kč do 30. září
Z těchto peněz klub uhradí za každého svého člena výše zmiňované poplatky Fotbalové asociaci, a zbytek peněz je použit na nákup sportovního vybavení, údržbu areálu, startovné na turnajích nebo třeba pronájem sportovišť v zimním období.

Velkou novinkou je potom nový provozovatel našeho Sportbaru. Pan Marcel Dvořák si Sportbar převezme v polovině března a má s ním velké plány!

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže -...

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala...

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...