Příští zápas A-tým

Hrušovany – Kupařovice
23.9.2023 v 15:3O hod.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Po 50ti letech se vrací FK1932 do OKRESNÍHO PŘEBORU

O nás

Kopaná v Hrušovanech se hrála již před rokem 1925, ale až v roce 1932 byl založen klub S.K. Hrušovany – kopaná. Hrávalo se na hřišti u Třech mostů. Do války a vlastně i ve válečné době byla kopaná masovým sportem. Na zápasy chodilo i 500 diváků! Po roce 1948 dochází k přejmenování na
Tatran Hrušovany. V roce 1952 vyhrály Hrušovany soutěž okresního přeboru bez jediné porážky a postoupili tak do krajské soutěže I.B kterou hrály až do roku 1961. To se už změnil název na Lokomotiva Hrušovany a poté na TJ Jiskra Hrušovany u Brna. Po roce 1968 sestupují Hrušovany do 3. a 4. třídy ve kterých hrají dlouhou dobu.

Velkým milníkem se stává rok 2007, kdy byly postaveny nové kabiny a položena travnatá plocha. V roce 2010 dochází k převodu práv k soutěžím na nově vzniklé občanské sdružení FK 1932 Hrušovany u Brna, čímž došlo po 49 letech k osamostatnění oddílu kopané od TJ Jiskra. Sezona 2021/22 je pro náš A tým opět historická, neboť po 54 letech se opět v Hrušovanech hraje Okresní přebor.

V současnosti máme tato družstva: A tým – muži, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka, Mladší přípravka, Mini přípravka a Starší páni. Klub má 175 členů, kdy více jak 100 tvoří děti a mládež do 18let.

Najdete nás na adrese: Stadion Václava Lajkeba, Jízdarenská č.684, Hrušovany u Brna.

Q

Fotbalové hřiště

přírodní tráva bez umělého osvětlení
rozměry hřiště –  105 x 68 metrů
automatická závlaha v zemi

Zázemí

v přízemí 5 šaten pro mužstva se samostanou sprchou, šatna pro rozhodčí s kompletním sociálním zařízením
v patře Sportbar s terasou a řada laveček pro diváky
vedle budovy po obou stranách lavičky pro diváky

Hledáme nové hvězdy

> 5 důvodů proč se k nám přidat <

1

Tréninky vedou kvalifikovaní trenéři.

2

Využíváme moderní tréninkové metody

3

Podporujeme vlastní myšlení a kreativitu

4

Účast na turnajích kde si zahrají všichni

5

Nabízíme kvalitní zázemí pro trénink

Vzhledem k tomu, že nás po prázdninách čeká nová sezóna, ve které naše A-mužstvo bude hrát Okresní přebor a budou potřebovat do budoucna další posily. Budeme rádi, pokud se přijdete podívat a nebo se k nám přidat.
Nábor nových hráčů všech věkových kategorií probíhá nepřetržitě po celý rok. Pokud máte zájem s námi hrát fotbal, přijďte se podívat na kterýkoliv z našich tréninků na stadionu Václava Lajkeba na adrese Jízdárenská 684 v Hrušovanech u Brna. Potřebujete jen sportovní obuv, oblečení a hlavně chuť do fotbalu. Rádi vám vše ukážeme a poradíme, budeme se na vás těšit…

 

Partneři klubu

Obec Hrušovany u Brna

Kde nás najdete

FK 1932 Hrušovany u Brna
2023