Správce webu |

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala téměř 50 nadšených fotbalistů a fotbalistek ve věku od 5 do 8 let. Tato sportovní akce byla nejen příležitostí k soutěžení, ale také skvělým způsobem, jak podpořit radost a týmového ducha mezi nejmladšími hráči.

Organizace celé akce byla příkladná. Čtyři malá hřiště, vyznačená kužely, poskytla ideální prostor pro paralelní zápasy, čímž se maximalizovala herní doba pro všechny zúčastněné. Každé utkání trvalo 12 minut, což bylo optimální pro udržení koncentrace a energie mladých hráčů.

V přátelských zápasech se poměřily kluby FK 1932 Hrušovany u Brna, TJ Sokol Těšany a TJ Sokol Žabčice, přičemž každý klub přivezl dva týmy. Celkově tedy na hřišti soutěžilo šest týmů, které se střídaly v dynamických a napínavých utkáních.

Od samého začátku akce panovala na hřišti skvělá atmosféra. Rodiče, trenéři a fanoušci se shromáždili kolem malých hřišť a nadšeně povzbuzovali své malé sportovce. Děti si užívaly každý okamžik, ať už šlo o útočné akce, obranné zákroky nebo radostné oslavy po vstřelení gólu.

Zvláště vynikly některé momenty, kdy mladí fotbalisté předvedli nečekané dovednosti a nasazení, což ocenili jak trenéři, tak diváci. Trenéři Zuzana Medková, Jiří Slavík a Jaroslav Kafka, společně s Petrem Plavcem, odvedli skvělou práci při organizaci a vedení týmů. Jejich úsilí a oddanost byly klíčovými faktory úspěchu celého sportovního nedělního dopoledne.

Tato akce byla první ze série několika plánovaných akcí, které budou pořádat i ostatní zúčastněné kluby. Další utkání se uskuteční v Těšanech a Žabčicích, a jejich termíny budou brzy oznámeny. Na závěr této série se opět setkáme v Hrušovanech u Brna, kde proběhne závěrečné fotbalové klání před prázdninami. Přesný termín bude ještě upřesněn.

Kromě těchto přátelských utkání se mladí fotbalisté z Hrušovan těší na další výzvu. Dne 12. června 2024 v 17:00 sehrají utkání na hřišti Moravské Slavie. Tato příležitost jim umožní získat další cenné zkušenosti a zažít nové dobrodružství na fotbalovém poli. Trenéři a rodiče doufají, že tyto zkušenosti přispějí k dalšímu rozvoji jejich fotbalových dovedností a posílí jejich vášeň pro hru.

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, kteří se podíleli na organizaci této úspěšné akce. Trenéři Zuzana Medková, Jiří Slavík a Jaroslav Kafka, spolu s Petrem Plavcem, odvedli fantastickou práci a jejich úsilí přispělo k nezapomenutelnému dni plnému sportu a radosti. Také děkujeme rodičům a fanouškům za jejich podporu a nadšení.

Toto společně strávené sportovní dopoledne ukázalo, jak důležitý je sport pro rozvoj dětí. Přejeme našim malým fotbalistům hodně štěstí v jejich další sportovní kariéře a těšíme se na jejich další úspěchy. Všichni se už těšíme na další fotbalové zážitky a nová přátelství, která se díky těmto a všem budoucím utkání vytvoří.

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže -...

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...

Změna termínu utkání Kupařovice - Hrušovany

Upozorňujeme příznivce hrušovanského fotbalu, že příští venkovní utkání nebude sehráno v původním termínu. Z neděle 28.4. 16:30 se...