Archiv

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže - 5. ligy staršího dorostu! Po dramatickém boji obsadili mladí fotbalisté Hrušovan konečné druhé místo, když na vítěze ztratili pouhé dva body.

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala téměř 50 nadšených fotbalistů a fotbalistek ve věku od 5 do 8 let. Tato sportovní akce byla nejen příležitostí k soutěžení, ale také skvělým způsobem, jak podpořit radost a týmového ducha mezi nejmladšími hráči.

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.

Cena kempu byla stanovena na 3 500 Kč
Zde můžete vyplnit registrační formulář, následně se Vám ozveme s dalšími podrobnostmi. Pozor, kapacita je omezena!
Těšíme se na všechny účastníky!

Změna termínu utkání Kupařovice - Hrušovany

Upozorňujeme příznivce hrušovanského fotbalu, že příští venkovní utkání nebude sehráno v původním termínu. Z neděle 28.4. 16:30 se z organizačních důvodů na straně domácích přesouvá na sobotu 27.4. 10:45.

Termín domácího zápasu s Dolními Kounicemi o týden dříve zůstává beze změny .

Změna termínu utkání mužů v Moravských Knínicích!

Vážení fanoušci, dovolujeme si vás upozornit na změnu termínu fotbalového utkání našeho A-týmu v Moravských Knínicích. Původně plánovaný termín na neděli 7. dubna 2024 se přesouvá z organizačních důvodů na sobotu 6. dubna 2024. Výkop utkání je ve 13:00 hodin.

Fotbalové hřiště je připraveno na jarní mistrovská utkání!

V sobotu 30. března se na našem fotbalovém hřišti odehrají první jarní mistrovská utkání dorostenců a mužů. V rámci přípravy na tuto událost jsme v sobotu 23. března provedli rozměření hrací plochy a první lajnování.

Trenérská licence FAČR C: Kvalifikace pro budoucnost

V pátek a v sobotu se na našem hřišti konal dvoudenní kurz pro trenérskou licenci FAČR C, kterého se zúčastnili trenéři z našeho i okolních klubů i někteří z našich dorostenců. Pro zájemce o trenérskou kariéru to byla skvělá příležitost, jak získat základní znalosti a dovednosti potřebné pro vedení fotbalových družstev.

Dobrovolníci z řad dorostenců i A-týmu pomohli s úklidem stadionu

V sobotu 9. března se na našem stadionu konala brigáda, které se zúčastnilo několik dorostenců a také někteří členové A-týmu. Celkem se nás nakonec sešlo 26 a tak nám šla práce pěkně od ruky. Společně jsme se pustili do příprav hrací plochy na nadcházející část sezony.

Členská schůze klubu

5.1.2024 proběhla pravidelná členská a zároveň i volební schůze klubu, jelikož končil čtyřletý mandát dosavadnímu výboru.

Nábor mladých fotbalistů a fotbalistek

Vítáme vás na stránce věnované malým fotbalistům. Rádi bychom vám, rodičům, prarodičům nebo třeba sourozencům budoucích sportovců poskytli základní informace o činnosti našeho fotbalové klubu a především pak, kde a jak můžete vašeho (a snad také brzy našeho) malého fotbalistu přihlásit do FK 1932 Hrušovany u Brna.

Vítejte na novém webu FK 1932 Hrušovany u Brna

FK 1932 Hrušovany u Brna vás vítá na svém novém webu fk1932.klubweb.cz. Toto je úvodní článek, automaticky vložený při založení webu systémem Klubweb.cz a představuje možnost, které nový web pro sportovní klub FK 1932 Hrušovany u Brna přináší. Věříme, že vás náš nový web zaujme a že se na něj budete pravidelně vracet.

Zobrazeno 1–11 z celkem 11

Dorostenci slaví postup do krajské soutěže!

Dorostenecký fotbalový tým FK 1932 Hrušovany u Brna si v uplynulé sezoně okresního přeboru vybojoval skvělý postup do krajské soutěže -...

Dětské fotbalové setkání v Hrušovanech u Brna

Dne 19. května 2024 se na fotbalovém hřišti v Hrušovanech u Brna uskutečnila série dětských přátelských utkání, která přilákala...

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...