Aktuality

Tréninky se stěhují na trávu!

Vážení fotbalisté a fotbalistky,
od pondělí 18. března 2024 se všechny tréninky všech věkových kategorií přesouvají z haly na trávu.
Připravte se na svěží jarní vzduch a hru na zeleném pažitu! Nezapomeňte si s sebou vzít vhodné oblečení a obuv na trávu!

Příprava v plném proudu!

Po té, co naši muži v pátek porazili v přípravném utkání Rajhrad B v poměru 11:3, se utkají v dalším přátelském utkání s výběrem Žabčic v neděli 10.3. ve 14 hodin na umělé trávě v Žabčicích.
V neděli odehrají další přípravné utkání také dorostenci. Utkají se s mužstvem SK Tuřany v 18 hodin na umělé trávě v TCM Brno.
Pojďte společně s námi prožít fotbalovou neděli a fandit našim borcům!

Brigáda


Už 9. března nás čeká příprava hrací plochy a celého areálu na jarní část sezóny. Je potřeba nachystat sítě na branky, rozmístit lavičky, vyčistit odtokové kanálky a další práce, bez kterých se naše hřiště neobejde. Pokud Vám náš fotbal není lhostejný, přidejte se k nám. Každá pomocná ruka se hodí!

Vítejte na novém webu FK 1932 Hrušovany u Brna. Na tomto místě budete nacházet aktuality, krátké zprávy a odkazy na články na jiných webech. Věříme, že vás nový klubový web zaujme a budete na něm nacházet zajímavé a přínosné informace.
Zobrazeno 1–4 z celkem 4

Příměstský fotbalový kemp

V termínu 15.7. - 19.7. pořádáme fotbalový příměstský tábor pro všechny děti, které mají rády pohyb na čerstvém vzduchu.Cena kempu...

Změna termínu utkání Kupařovice - Hrušovany

Upozorňujeme příznivce hrušovanského fotbalu, že příští venkovní utkání nebude sehráno v původním termínu. Z neděle 28.4. 16:30 se...

Změna termínu utkání mužů v Moravských Knínicích!

Vážení fanoušci, dovolujeme si vás upozornit na změnu termínu fotbalového utkání našeho A-týmu v Moravských Knínicích. Původně...