Rozpis zápasů A tým

Celková tabulka

aktualizace tabulky: 5.11.2023 ve 21:00 hod. (zdroj IS FAČR)

Poslední odehraný zápas

Odehrané zápasy sezóna 2022/2023

Hrušovany – Zbýšov

13.8.2022

4:2

V prvním kole Okresního přeboru vítězí naší borci FK Hrušovany u Brna nad Baníkem Zbýšov 4-2(1-1).
Branky: Libor Tichý, Jan Kantor, Cyril Kučera, Zdeněk Valnoha.
Domácí šli do vedení 1-0. Hosté do poločasu po naší chybě vyrovnali na 1-1. Do druhého poločasu nastaly dvě změny a hra najednou dostala spád a důraz, což bylo korunováno herní převahou a i góly. Škoda nepatrné korekce hostí opět po nesoustředěnosti a individuální chybě v nastaveném čase. Klukům patří veliký dík za odmakaný zápas. Poděkování 150 divákům za skvělou kulisu.

Sestava:
1 Adam Boglarský
4 Pavel Pospíšil
5 Petr Smejkal
8 Miroslav Fiala
9 Jan Obořil
10 Pavel Hudec
11 Marek Buc
13 Oskar Růžička
14 Tomáš Ludín
16 Tomáš Fajgl
17 Libor Tichý
Na střídačce:
2 Tomáš Pokorný
7 Jan Kantor
18 Cyril Kučera
20 Zdeněk Valnoha
69 Zdeněk Hřebíček

Vedoucí družstva: Josef Cikán

D. Kounice – Hrušovany

20.8.2022

3:4

Dolní Kounice – FK Hrušovany 3 – 4 (poločas 3 – 2)
125 diváků
Naši borci nezachytili řádně první poločas a výsledkem bylo dvoubrankové vedení domácích. Do druhého poločasu udělal trenér Obořil dvě změny, kdy v šatně zůstal Tomáš Fajgl a Cyril Kučera, které vystřídali Pavel Hudec a Radek Dohnálek. Hra se zrychlila a naši chlapi začali mít navrch. Zvýšila se bojovnost a agresivita a tak se podařilo vyrovnat (O. Růžička který završil hattrickem)  a vstřelit ještě jednu branku (P. Hudec), čímž odvážíme z D. Kounic cenné vítězství a 3 body do tabulky.
Sestava:
v brance Igor Boglarský, záda mu kryl na střídačce Filip Pouchlý
v poli: Pavel Pospíšil, Petr Smejkal, Mirek Fiala, Jan Obořil, Marek Buc, Oskar Růžička, Tomáš Ludin (K), Tomáš Fajgl, Libor Tichý, Cyril Kučera.
V 80. minutě vystřídal Oskara Růžičku Zdeněk Hřebíček. 
Na střídačce byli ještě Pavel Kopečinský, Radim Štěpánek a Filip Kříž.

Děkujeme Hrušovanským fanouškům, kteří naše chlapce dojeli povzbudit.

Ořechov – Hrušovany

27.8.2022

1:4

Loupež v Ořechově.

Naši muži vezou vysoké a překvapivé vítězství z horké půdy v Ořechově, kde vítězí 4 – 1, po poločase 2 – 1.
Domácí celek jsme zaskočili když už v 6. minutě vedeme 2 – 0 a to zásluhou střelecky disponovaného Pavla Hudce, který prokázal důraz a chladnokrevné zakončení. Po zbytečné chybě  nedůrazu obrany a předcházejícímu faulu a ŽK domácí snížili ve 29 minutě na 2 – 1. S tímto výsledkem se šlo o poločase do kabin. Došlo ke dvou střídáním, kdy lehce zraněného Z. Valnohu vystřídal T. Fajgl a druhým střídajícím byl R. Dohnálek, kterého nahradil C. Kučera. T. Fajgl se za své střídání odměnil tím, že vstřelil dvě důležité branky a završil tímto naše vítězství na 4 – 2.
V závěru jsme obdrželi zbytečně 5 ŽK. Ve vzduchu visela i ČK, kterou nepřesný rozhodčí nakonec „Pospecovi“ neudělil. Hrálo se za hrozného dusna v teplotě 32°. Veliké poděkování patří opět velmi početné enklávě Hrušovanských fanoušků, kteří náš tým po celé utkání výtečně podporovali.

Sestava:
v brance I. Boglarský, záda mu kryl  F. Pouchlý,
v poli: P. Pospíšil, P. Smejkal, M. Fiala, J. Obořil, L. Tichý, T. Ludín, P. Hudec, R. Dohnálek, Z. Valnoha, M. Buc.
Střídal: v 84. minutě J. Kantor na místo M. Buce a v 87. minutě Z. Hřebíček za P. Pospíšila.

Připravení ještě byli R. Štěpánek a F. Kříž. 

Branky: 3. a 6. minuta P. Hudec, 60. a 80. minuta T. Fajgl.

130 diváků 

Hrušovany – Blažovice

3.9.2022

0:3

Domácí borci nastoupili do utkání s celkem hostí kteří neměli v tabulce ještě žádný bod, velmi vlažně. Zmizelo nasazení, bojovnost, přesnost a střelba. Toho všeho využil hostující celek, který bohužel tyto vlastnosti v utkání měl a šel si zatvrzele od počátku za svým cílem. Naše hochy neprobral ani poločasový fén v šatně. Veliká škoda, že jsme zklamali 150 diváků, kterým patří opět poděkování za návštěvu a povzbuzování. Již dlouho se nestalo, že bychom nevstřelili alespoň jednu branku. Nyní nás čeká 11.9. od 16 hodin těžký soupeř v Kupařovicích.

Sestava:

v brance A. Boglarský, náhradník F. Pouchlý,
v poli: P. Pospíšil od 80. min. C. Kučera, P. Smejkal, M. Lipovský od 80 min. Z. Hřebíček, M. Fiala, J. Obořil, M. Buc, O. Růžička od 61. min. P. Hudec, T. Ludín (K) od 46. min. J. Kantor, R. Dohnálek, T. Fajgl.  
na střídačce: R. Štěpánek.

Kupařovice – Hrušovany

11.9.2022

1:3

K dalšímu utkání zajíždělo naše A družstvo mužů do nedalekých Kupařovic s odhodláním napravit poslední selhání v domácím utkání s celkem Blažovic. Tomu také odpovídalo nasazení a bojovnost, které z dálky korunoval již v 9. minutě gól z kopačky nestárnoucího Zdeňka Valnohy, který trefil přesně k tyči. Stav 0 – 1. V 18 minutě to bylo již 0 – 2, kdy se pěkně trefil Pavel Pospíšil. Za tohoto stavu se šlo po skončení poločasu do šaten. Do druhého poločasu nastoupilo naše družstvo beze změny. Bohužel v 60. minutě domácí tým po naší zbytečné ztrátě a chybě v brance snížili na 1 – 2. V 73. minutě se skóre zase měnilo a to v náš prospěch, kdy se trefil Marek Buc na 1 – 3. Následně jsme přežili pokutový kop, kdy domácí borec vysoko překopl branku a tak zůstav výsledek nezměněn. Nutno zmínit, že jsme neproměnili nejméně tři stoprocentní šance. Vítězstvím jsme uhájili prozatímní druhé místo v tabulce OP Brno venkov.

Sestavy:  
v brance: I. Boglarský, záda mu kryl na střídačce F. Pouchlý
v poli: 4 P. Pospíšil (ŽK), v 70. min. střídal P. Smejkal,  6 M. Lipovský, 8 M. Fiala, 9. J. Obořil (ŽK), 10 P. Hudec, 11 M. Buc, 13 O. Růžička v 88. min. střídal Z. Hřebíček, 14 T. Ludín (ŽK), 16 T. Fajgl v 75. min. střídal R. Dohnálek, 20 Z. Valnoha v 75. min. střídal C. Kučera. 
na střídačce: 7 J. Kantor, 12 R. Štěpánek.

150 diváku a převážná část z Hrušovan, kterým děkujeme za stálou podporu.
Další utkání sehrají naši borci v domácím prostředí v sobotu 17.9.2022 od 15.30 hodin, kdy hostíme celek Oslavan.

Hrušovany – Oslavany

17.9.2022

2:3

V dalším utkání na domácí půdě jsme hostili ambiciózní tým Oslavan. Již ve 43. min jsme prohrávali  0 – 2 a s tímto stavem jsme šli do kabin. Aby všemu nebyl konec, tak soupeř v 54. min zvýšil na 0 – 3. V 78. min snižuje na 1 – 3 Oskar Růžička a v 88. min upravuje Mira Fiala na konečných 2 – 3. Stínem utkání byla v 89. min ČK pro Zdeňka Hřebíčka za urážku rozhodčího. V tomto pokračoval ještě v útrobách stadionu a tak jej s největší pravděpodobností do konce podzimu na hřišti již neuvidíme. Další velkou kaňkou pak bylo chování některého z diváků, který při odchodu rozhodčích z hrací plochy tyto polil pivem. Za tento prohřešek čeká náš klub veliká pokuta a možná i uzavření hřiště na nejbližší domácí zápas. Uvidíme jak rozhodne DK a STK.

Sestavy:
v brance: Boglarský, 
v poli: Pospíšil, Smejkal, Kantor, Fiala (ŽK), J. Obořil (ŽK), Buc, v 60. min střídal Hřebíček, Růžička (ŽK), Ludín, v 60. min. střídal Pouchlý, Dohnálek, Fajgl (ŽK). 
na střídače: Hrbek, Tichý a F. Obořil.

Pozořice – Hrušovany

25.9.2022

2:3

K dalšímu venkovnímu utkání zajížděl náš celek mužů do Pozořic. Opět si družstvo potřebovalo napravit reputaci po domácí prohře s Oslavanama. Už začátek zápasu tomuto snažení odpovídal, protože jsme už ve druhé minutě vedli zásluhou Oskara Růžička 0 – 1. Tento hráč přidal další branku ve 24.min a vedeme 0 – 2. Bohužel domácí ve 26.min korigují na 1 – 2. Tímto stavem skončil i první poločas. Ve druhém poločase jsme nechali domácí tým v závěru utkání vyrovnat v 86.min na 2 – 2. Chlapi ale neřekli ještě své konečné slovo a ve druhé minutě nastavení rozhodl o třech bodech pro nás Radek Dohnálek, stav 2 – 3. Krásné tři body.

Sestava:
v brance: F. Pouchlý, záda mu kryl na střídačce A. Boglarský,
v poli: Pospíšil, Smejkal, Kantor, kterého v 72.min vystřídal Dohnálek, Fiala (C), J. Obořil, kterého vystřídal pro nevolnost ve 41.min Lipovský, Hudec, Buc, Růžička (ŽK), Fajgl, Tichý. 
Na střídačce:  Štěpánek.
Trenér: F. Obořil, zdravotník P. Plavec.

Hrušovany – Popůvky

1.10.2022

2:0

V dalším domácím střetnutí přivítal náš tým celek Popůvek. Hosté přijeli kompletní a jejich cílem bylo v Hrušovanech bodovat. Naši borci neponechali ale nic náhodě a k utkání přistoupili zodpovědně a ze vší vážností. Šance se střídaly na obou stranách, ale chytla se na naší straně, kdy v 38. minutě po skrumáži a zmatku v hostující obraně propasíroval pomocí teče míč do sítě Pavel Hudec. S tímto stavem šla družstva na poločasovou přestávku. 
     Obraz hry se moc nezměnil ani po poločase, ale domácí celek měl daleko  více možností ke vstřelení další branky. Tuto vstřelil až v 70. minutě Oskar Růžička a upravil tak na konečných 2 – 0. V utkání jsme neproměnili 2 samostatné rychlé protiútoky, nastřelili jsme dvě tyče a dvě břevna. Nic méně je potřeba tým pochválit především za posledních dvacet minut, kdy domácí hostující tým  tlačili a moc jim balón nepůjčovali. 
152 přítomných diváků po závěrečném hvizdu velmi dobrého rozhodčího aplaudovalo domácím borcům. Pochvalu si zaslouží i hostující celek za korektní výkon.
Sestava:
v brance: A. Boglarský, záda mu kryl F. Pouchlý
v poli: P. Pospíšil, kterého vystřídal pro zranění R. Dohnálek, P. Smejkal, M. Lipovský, J. Kantor, M. Fiala, J. Obořil (ŽK), P. Hudec, M. Buc, O. Růžička (ŽK) kterého v 87. minutě vystřídal debutující R. Štěpánek, T. Ludín, kterého v 46. minutě vystřídal T. Fajgl.
Trenér a vedoucí F. Obořil, zdravotník P. Plavec.
152 diváků, rozhodčí p. Landa, na pomezí Pindeš a Kunický
ŽK:  2 – 5.

K dalšímu utkání bude náš celek zajíždět do Říčan a to v neděli 9.10.2022. Výkop je v 15.00 hodin

Říčany – Hrušovany

9.10.2022

1:0

Z Říčan jedeme bez bodů.
FK Říčany – FK Hrušovany 1 – 0, (0 – )

Další utkání jsme odehráli v neděli od 15 hodin v Říčanech. Na toto střetnutí bychom nejraději všichni zapomněli. Domácí tým se na nás na velmi špatné hrací ploše připravili zodpovědně a naši borci si s jejich taktikou nebyli schopni po celé utkání poradit. Chyběla nám agresivita, důraz a chuť se poprat v soubojích, což ale nechybělo domácím. Podle průběhu utkání bylo již jasné, že kdo dá gól, ten vyhraje. Bohužel to bylo družstvo domácích, kdy jejich útočník využil naší hrubé individuální chyby a šel sám na branku, kde už neměl problém trefit prázdnou branku. Za několik minut jsme opět vyrobili naivní individuální chybu a mohlo být zle podruhé. Naštěstí tentokráte domácí útočník netrefil branku a tak utkání skončilo 1 – 0 pro domácí. Nutno podotknout že zaslouženě.
Sestava:
V brance F. Pouchlý, záda mu kryl na střídačce A. Boglarský,
v poli: P. Smejkal, od 57. min. R. Dohnálek, M. Lipovský, J. Kantor, M. Fiala, J. Obořil, od. 67. min. L. Tichý, P. Hudec, M. Buc, O. Růžička, T. Ludín (C), T. Fajgl 33. min. ŽK.
Na střídání: R. Štěpánek, P. Pospíšil.
80 diváků, z toho skoro polovina z Hrušovan a našim příznivcům děkujeme a omlouváme se za předvedenou hru. 
Vedoucí: J. Cikán, trenér F. Obořil, zdravotník P. Plavec.

Hrušovany – Ivančice

15.10.2022

0:2

Černá série pokračuje, další prohra.
FK Hrušovany – FC Ivančice B  0 – 2 (0-0)

Do Hrušovan zavítala rezerva FC Ivančice s jediným cílem a to urvat body. Tomuto hosté podřídili svou taktiku. První poločas byl poměrně vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. Obě družstva podrželi brankaři pěknými zákroky. Do šaten se šlo za bezbrankového stavu 0 – 0. Do druhého poločasu domácí celek zanechal v šatně bojovnost, odvahu a na koně se pomalu dostával celek hostí, který využil další z našich chyb, které se opakují již několik zápasů a hosté šli v 54. minutě do vedení 0 – 1. Zle nedobře bylo ale už v 62. minutě, kdy hosté zvýšili na 0 – 2, což byl nakonec konečný výsledek a zasloužené tři body.
     V domácím celku není koho pochválit. Tradičně se nedaří útočníkům, ale i zbytku celku. Chybí finální přihrávka, nasazení, důraz a chuť se poprat o lepší výsledek.  

Sestava:
v brance A. Boglarský, v poli Pospíšil P., v 46. minutě Hudec P., Smejkal P., Lipovský M., Fiala M. (ŽK), Buc M., Růžička O. 67. v min. Dohnálek R. , Ludín T. (K), Fajgl. T. v 59. minutě Kantor J., Tichý L., Valnoha Z.
na střídačce Štěpánek R., Kříž F.
Vedoucí: J. Cikán, trenér F. Obořil, zdravotník P. Plavec.

Rozhodčí: Zach, Landkaš a T. Pokorný. 150 nespokojených diváků.
K dalšímu utkání zajíždí FK do Ochozu a to v neděli 23.10.2022. Výkop ve 14.30 hodin.

Ochoz – Hrušovany

23.10.2022

3:1

Černá neděle.
TJ Ochoz – FK Hrušovany 3 – 1 (2-0)

     Černá neděle začala už brzy po ránu, kdy starší žáci prohráli v Židlochovicích 1 – 2 v boji o první místo s Buď Fér. Následovala i prohra mladších žáků v Troubsku v poměru 4 – 10. Ošklivé počasí ale v Ochoze nahradilo krásné slunečné a teplé počasí a muži šli do utkání s odhodláním přerušit sérii porážek. Bohužel ale zůstalo pouze u přání. Opětovně se nikomu nedařilo a ani jednou jsme nevystřelili na branku domácích. Naopak oni využili jednu z dalších a opakujících se triviálních chyb v pokutovém území a ujali se ve 27. minutě 1 – 0. Těsně před odchodem do kabin jsme opět darovali po naší chybě druhou branku a šlo se na přestávku za nepříznivého stavu 2 – 0. Naše hra postrádala přesnost, nápad a moment překvapení. Více jsme se soustředili na nepřesné rozhodování rozhodčích za což jsme obdrželi dvě ŽK. 
     No bohužel nebyl ještě všemu konec. V 63. minutě vykřesal jiskru naděje Tomáš Fajgl svou brankou a snížil na 2 – 1. V 71. minutě neudržel nervy na uzdě po nepřesném výroku rozhodčího kapitán družstva Tomáš Ludín a za kritiku rozhodčího obdržel ČK. Za tři minutu jej následoval i trenér František Obořil, který rovněž neudržel po obráceném výroku rozhodčího své emoce a obdržel ŽK a následně i ČK. Toto vše zhatilo nějakou alespoň šanci na vyrovnání. V 85. minutě nás domácí dorazili brankou na konečných 3 – 1. 
     Je nutné zmínit, že družstvu chybí zranění C. Kučera, J. Obořil, L. Tichý, J. Kantor, distancovaný Z. Hřebíček. Chyběl omluvený Z. Valnoha a z důvodu nepochopitelné omluvy F. Pouchlý. Naopak výpomoc nám neodmítl P. Daněk.

Sestava:  
v brance A. Boglarský, v poli P. Pospíšil, kterého v 85. minutě vystřídal R. Štěpánek, P. Smejkal ( 54. minuta ŽK), M. Lipovský, kterého pro zranění vystřídal ve 46. minutě P. Daněk, M. Fiala zástupce kapitána, (ve 32. minutě ŽK), P. Hudec, M. Buc ( v 34. minutě ŽK), O. Růžička, kterého v 84. minutě vystřídal debutující F. Kříž, T. Ludín kapitán, ( v 71. minutě ČK), R. Dohnálek, T. Fajgl. 
Vedoucí Josef Cikán, trenér František Obořil 74. minuta ŽK + ČK, zdravotník Petr Plavec. 
Nyní budeme vyčkávat verdiktu disciplinární komise za udělené ČK. 
100 diváků přihlíželo nepřesnému výkonu trojice rozhodčích Komárka, Skoupého a Mareše.

V sobotu 29.10.2022 odehrajeme poslední domácí utkání podzimu  ve 14. 00 hodin proti FK Modřice.

Hrušovany – Modřice

29.10.2022

1:3

Měnín-Hrušovany

5.11.2022

0:2

Zbýšov – Hrušovany

26.3.2023

4:0

Hrušovany – D. Kounice

1.4.2023

1:3

Hrušovany – Ořechov

8.4.2023

2:2

Hrušovany – Kupařovice

22.4.2023

5:1

Oslavany – Hrušovany

29.4.2023

2:1

Hrušovany – Pozořice

6.5.2023

1:2

Popůvky – Hrušovany

13.5.2023

2:2

Hrušovany – Říčany

20.5.2023

1:3

Ivančice B – Hrušovany

28.5.2023

2:1

Hrušovany – Ochoz u Brna

3.6.2023

4:2

Modřice – Hrušovany

11.6.2023

0:1

Hrušovany – Měnín

17.6.2023

3:0

Vev. Bítýška – Hrušovany

13.8.2023

0:2

Hrušovany – Pozořice

19.8.2023

1:1

Modřice – Hrušovany

27.8.2023

1:1

Hrušovany – M. Knínice

2.9.2023

7:0

Hrušovany – Ochoz u Brna

9.9.2023

1:1

D. Kounice – Hrušovany

16.9.2023

1:1

Hrušovany – Kupařovice

23.9.2023

3:1

Židlochovice – Hrušovany

30.9.2023

5:0

Hrušovany – Blučina

7.10.2023

2:2

Zbýšov – Hrušovany

15.10.2023

2:1

Hrušovany – Blažovice

21.10.2023

2:1

Měnín – Hrušovany

29.10.2023

3:0

Hrušovany – Modřice

4.11.2023

2:2

Ostatní zápasy 1.kolo

Realizační tým

Trenér

Michal Jedlička

UEFA licence "C"
Trenerská licence "C"
Tel: +420 776 477 968
email: jedla.m@email.cz

Vedoucí mužstva

Tomáš Ludín

UEFA licence "C"
Trenerská licence "C"
Tel: +420 732 521 619
email: t.ludin@centrum.cz

Rozpis tréninků A-tým

úterý a čtvrtek od 18:00

časy se můžou měnit v závislosti na zkracování dne

Zimni příprava 2023/2024 
bude probíhat každou středu od 20:00 do 21:00 v prostorách sportovního areálu.

Kde nás najdete

FK 1932 Hrušovany u Brna (2023)